subscribe

Stay in touch

  *Enter your email address to subscribe
  Top

  Shop

  LAPS BUZESH SELEN Çokokrem

  500L

  Çokokrem/ Nuancë e ngrohtë , me tonet e kajsise. Ideale për vajzat bjonde , me nën ton të ngrohtë dhe lekurë të hapur.

  - +
  SKU: 201 Category: Tags: , ,

  Description

  Lapsat

  Lapsi Selen është shume i Pigmentuar, aplikohet thjeshtësit pasi rrëshket në kontakt me buzët.
  Është i formuluar që të qëndroj gjatë, pa i tharë buzët . Mund të përdoret edhe pa buzekuq, vetëm ose me një shkëlqyes.
  Vjen në 5 Tonalitete.

  Cruelty Free

  Additional information

  Përbëresit

  Beeswax, Copernicia Cerifera Cera, Ozokerite, Ricinus Communis Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Mund të permbaje:
  Titanium Dioxide, Iron oxide Red, Iron oxide Yellow, Iron Oxide Black, Red27 Lake, Red6 Lake, Red 6, Yellow 5 Lake, Blue 1 Lake

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “LAPS BUZESH SELEN Çokokrem”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  v

  Hapesira Jote e Bukurise.
  Select your currency
  EUR Euro
  ALLAlbanian lek

  Reset Password