subscribe

Stay in touch

  *Enter your email address to subscribe
  Lart

  Shop

  Paleta Muzgu

  2,500L

  Paleta është perfekte për grime të vjeshtore,të ftohta dhe për makeupe natyrale. Nëse dëshironi efekt me të lartë atëhere mund ta aplikoni dy tre herë Tonin në mënyrë që të rrisni intensitetin.
  Karakterizohet nga Pigmentimi, thjeshtesia e perhapjes dhe kohezgjatja e tyre.
  Të gjitha tonet kanë Pigmentim të lartë, në veçanti S’ka drita, përveçse ngjyrë për smokey mund të përdoret edhe si Eyeliner, duke lagur me Spray fiksues furçen. Gjithashtu me Elegante dhe Re mund të krijoni look-e shumë sensuale dhe që tërheqin gjithë vemendjen tek sytë.

  Produktet Selen janë të studiuara për tu përdorur si nga profesionist, edhe persona që janë në fazat e para të grimit.

  Cryelty Free

  - +
  SKU: 302 Kategori: Etiketa: ,

  Përshkrim

  Paleta Muzgu bën pjesë të koleksioni “I’M Back” dhe përmban 15 tone Sysh.
  9 Tone Matt , 3 nga te cilat mund të përdoren si ngjyra tranzicioni.
  6 Tone Me Shkelqim, 2 nga të cilat mund të përdoren si Highlighter mbi mollza.

  Informacion shtesë

  PËRBERESIT

  Talc, Mica , Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Pentaerythrityl tetraisostearate, Silica, Diisostearyl, Malate, Squalane Magnesium Stereate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin
  Titanium Dioxide (CI77891) Iron Oxide (77491) ultramarine Blue (CI77007) chromium Oxide Green( CI77288) Hydrated Chromium, Oxide Green (C177289) Manganese Violet(CI77742)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Jini i pari që shqyrton “Paleta Muzgu”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  v

  Hapesira Jote e Bukurise.
  Select your currency
  EUR Euro
  ALLLek Shqipërie
  sq

  Reset Password