subscribe

Stay in touch

  *Enter your email address to subscribe
  Top

  Shop

  Paleta Perendimi

  2,500L

  Paleta është perfekte për grime të ngrohta, dhe për makeupe natyrale. Nëse dëshironi efekt me të lartë atëhere mund ta aplikoni dy tre herë Tonin në mënyrë që të rrisni intensitetin.
  Karakterizohet nga Pigmentimi, thjeshtesia e perhapjes dhe kohezgjatja e tyre.
  Të gjitha tonet kanë Pigmentim të lartë, në veçanti S’ka drita, përveçse ngjyrë për smokey mund të përdoret edhe si Eyeliner, duke lagur me Spray fiksues furçen.

  Produktet Selen janë të studiuara për tu përdorur si nga profesionist, edhe persona që janë në fazat e para të grimit.
  Cruelty Free

  Out of stock

  SKU: 303 Category: Tags: ,

  Description

  Paleta Perendimi ben pjese tek Koleksioni “ I’M Back” dhe përmban 15 tone Sysh.
  9 Tone Matt , 3 nga te cilat mund të përdoren si ngjyra tranzicioni.
  6 Tone Me Shkelqim, 2 nga të cilat mund të përdoren si Highlighter mbi mollza.

  Additional information

  Përberesit

  Talc, Mica , Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Pentaerythrityl tetraisostearate, Silica, Diisostearyl, Malate, Squalane Magnesium Stereate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin
  Titanium Dioxide (CI77891) Iron Oxide (77491) ultramarine Blue (CI77007) chromium Oxide Green( CI77288) Hydrated Chromium, Oxide Green (C177289) Manganese Violet(CI77742)

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Paleta Perendimi”

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  v

  Hapesira Jote e Bukurise.
  Select your currency
  EUR Euro
  ALLAlbanian lek

  Reset Password