subscribe

Stay in touch

  *Enter your email address to subscribe
  Top

  Liris Makeup

    /    /    /    /  Liris Makeup

  Me Paleten Perendimi

  Liri është beauty Editorja e Revistes Kozmetike. Ajo përveç se zhvillon aktivitetin si Makeupartist në Londer, sjell për ndjekëset e saj në Instagram video, këshilla dhe shumë tutoriale duke përdorur paletat Selen dhe marka të tjera nga e gjithe bota.

  Client:

  Liri

  Date:

  v

  Hapesira Jote e Bukurise.
  Select your currency
  EUR Euro
  ALLAlbanian lek

  Reset Password