subscribe

Stay in touch

  *Enter your email address to subscribe
  Top

  Beauty by Xhena

    /    /    /  Beauty by Xhena

  Me Paleten Perendimi

  Xhena është nga beauty Vloggeret më të vogla shqiptare, por talenti dhe ndjekeset e saj rriten çdo ditë. Ajo vazhdon shkollen për Parukeri te avancuar dhe ndihmon vajzat me
  keshillat e saj mbi flokët dhe makeupin. Ndër të tjera ajo na ka propozuar shumë ide grimi dhe me produktet Selen

  Client:

  Xhena

  Category:
  Date:

  v

  Hapesira Jote e Bukurise.
  Select your currency
  EUR Euro
  ALLAlbanian lek

  Reset Password