subscribe

Stay in touch

  *Enter your email address to subscribe
  Top

  Shop

  Furca Selen

  6,000L

  (2 customer reviews)

  Seti i Furçave Selen është krijuar për të dhenë një performance të lartë në krijimin e grimeve.
  Ato rrisin cilësine në grimet Profesionale , por mund të perdoren thjeshtësisht edhe nga persona te apasionuar pas Makeupit.

  - +
  SKU: 100 Category: Tags: , , ,

  Description

  Seti Përbëhet nga 15 furça :
  8 dedikuar përhapjes së toneve mbi sy
  1 për furçe për vetullat
  1 për eyeliner
  1 për korrektorin
  1 për kremin Puder
  1 për pluhuren Puder
  1 për ndriçuesin ( highlighter)
  1 për mollezat( Blush)

  Furçat që përdoren për tonet e syve dhe pluhurat janë të krijuara me qime natyrale për të rritur performancen dhe aplikimin.
  Furçat e krijuar për produktet e lëngshme si korrektori dhe kremi puder jane sintetike në menyrë që mos të thithin produktin.

  Për të realizuar këto produkte Selen , jemi siguruar që asnje kafshe nuk është keqtrajtuar. Proçesi industrial është arritur në menyrë Etike.

  Cruelty Free

  2 reviews for Furca Selen

  1. Rudina

   Exelent

  2. Rudina

   Fantastic

  Add a review

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  v

  Hapesira Jote e Bukurise.
  Select your currency
  EUR Euro
  ALLAlbanian lek

  Reset Password